RESULTS AND CLASSIFICATION

TRANSLATE FOR YOU LENGUAJE

Búsqueda personalizada

Friday, May 11, 2012

Topal Valencia CF kalır

Spor Yönetimi ve Pellegrino zaten Mehmet Topal, önümüzdeki sezon devam edeceğine karar verdik. Türk orta saha oyuncusu bu Valencia için çok geçerli olduğunu kanıtlayan, mevcut ders için birkaç maç yüksek bir düzeyi vardır, ve bir adım daha kalmak için daha Braulio da başka bir şey düşünüyor oyuncu, bağlılık duymuştur kariyer olduğunu Valencia iki sezon önce onu imzalayarak kendisine Türkiye'nin en iyi futbolcularından biri haline performansında süreklilik. elde Bir sezon için yaptığı sözleşme uzatıldı Albelda, rekabet o konumda.
Sezonu bitti sonra şu anda çeşitli partiler gösteren ekibi takip etti, çünkü, 'Skinny' olarak iki Braulio gelecek sezon için işgücü planlaması söz edilmiş ve Arjantin grubu tam bir bilgiye sahiptir. Ve Topal oyuncu gelecek yıl için çok değerli bir proje olarak kabul edilir. Bu sezon Mehmet Valencia ile 30 oyun oynamıştır, ancak Emery performansı sezon boyunca yüksek kaldı inanıyor. Antrenör Topal düzenli olan onu engelledi herhangi bir fiziksel sorun olduğunu bilir, ama onun yerine şimdi Valencia olduğunun farkındadır.
Spor Genel Müdürlüğü ve Başkan oyuncu çok güveniyordum ve bu güven sahada Mehmet hareket edecek.
Oyuncu temsilcileri olarak geçen yaz oldu bir önbellek, Valencia Galatasaray dokuz milyon avroluk bir teklifi reddettikleri zaman, artık başka bir büyük kulüpte çağırmak mümkün olacağını sahip olduğunun farkındayız, ama onlar ne Topal ne değeri geldik onların tek düşüncesi tamamen beyaz zafer için çünkü bu. Tam tamamen adapte hisseder ve güven yol nedenlerinden biri, ailesiyle birlikte şehirde çok rahat.
Onun son babalık da tam tatmin olması ve bu nedenle bir değişiklik ortaya çıkmaz bir neden olmuştur.
Mehmet, Türkiye'nin seçimi için sabittir, ve onun adı Valencia turu oynamak için Amerika'ya gitmeleri önlemek için birkaç dostluk maçları oynamak için artık listede olacak. Orta saha oyuncusu gelecek sezon onun yeteneğine dayanır ve bu da şablonu Topal olmadan bir senaryo sezonunda Braulio iletilmesine değil edildiğini nedeni budur, çünkü bir adım ileriye gidiyor biliyor. Eğer merkez pivot olarak oynamaya yoksa iyi bir alternatif olduğu için kulüp olarak oldukça çok yönlü, değer verir.

No comments: