RESULTS AND CLASSIFICATION

TRANSLATE FOR YOU LENGUAJE

Búsqueda personalizada

Wednesday, May 23, 2012

Türkiye Tino Costa ve Topal almak istiyor

Zengin Türk futbolunun Valencia orta sahada balık istiyor. Mestalla kulüp ofisleri zaten de Fenerbahçe ya ezeli rakipleri Galatasaray gelebilir gerçek ve somut bir teklif Tino Costa, varken Fenerbahçe, bir yıl sonra, tekrar Mehmet Topal ile yük düşünüyorum . Türk gazeteleri 'Vatan' ve yaklaşık altı 'kilo' ilk teklif, zaten karadan geldi ne benzer bir miktar hazırlarken kanarya, Topal ödenebilmesi için sekiz milyon ulaşabileceğiniz 'HT Gazete' iddiası Fransa-Arjantin hizmetleri kazanmak için Türk.
Topal, geçtiğimiz sezon için, ortaya Superdeporte olarak, kanarya 'Örümcek' çekmek için masa-beyaz 9.000.000 € koymak Fenerbahçe'ye € Haziran 2014 yılında sözleşme dışarı indi € iki yıl sonra bu 'Galata' Valencia. Ancak, siyah ve beyazlar liderlerin 'hayır' dedi.
Sonra oyuncu sadece kulüp, zor bir sezon aklimatizasyon bir yıl geçirmişti.
Bir yıl sonra, birkaç gün önce sezon sonunda, ajanlar Topal € € Spor Braulio Türk uluslararası geleceğini görüşmek üzere Devlet Başkanı Manuel Vazquez ve Llorente ile bir araya geldi Eleven. Sonuç ajanlar Mehmet Mestalla ekibi tam kapasite devam toplam taahhüdü olmasıydı. Ancak, İstanbul'dan yeni bir teklif için yanıt 2011 yazında farklı olabilir.
Bugün, önde sadece iki yıllık sözleşme ile önceki rakamlara benzer bir kampanya sonra, tefekkür Valencia yöneticileri 2010 yılının Mayıs ayında 4.5 milyon mal olan bir oyuncu tarafından kar.
Herkes alabilirsiniz"Biz tamamen burada devam etmek için garanti edemez ancak, Valencia'da devam etmek için bakmak, ama ne de takımının herhangi bir diğer oyuncu ne." Ifade yöneticisi, Braulio Vazquez için, ve Arjantin Tino Costa olası bir kalkış için Cumartesi günü anılacaktır. Ancak, Mehmet Topal için de tabii ki tüm beyaz için Braulio uygundur dedi.
Geçen yıl olduğu gibi, Fenerbahçe'nin ilgi çok ciddi. Osmanlı basınında ortaya, kulüp zaten Topal, Batur Altıparmak, Türk temsilcisi temasa geçti. '5 'Valencia yine yüksek olması nedeniyle iddiaları beş milyonu aşan bir brüt geliri olan Real Madrid, oyuncunun Diarra, of, defansif orta saha oyuncusu güçlendirmek için tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.
Ancak, sözleşmelerin Diarra gibi İstanbul'da doğan gerçeğini Türk Süper Ligi setleri güçlü ekonomik potansiyelini açıkça konuşuyor.
Bir ya da başka bir oyuncu, atletik yönetmen çıktı ve gereken Tino Costa ve menajeri, Ruben Munoz, birkaç gün önce söylediği gibi "yeni teknik direktörü Mauricio Pellegrino bekleyin." 'Skinny' görüşü de Mehmet Topal ve Tino Costa hem de sözde satış ofset nasıl karar söz konusu olduğunda, pişman oluyor. Osmanlı durumda, Valencia şablon zaten sürece yenilenmesi için teklifi kabul olarak David Albelda ve Maduro seçenekleri devam vardır çünkü defansif bir orta saha veya merkezi ile kaplı zemin olmadığını belirlemek zorunda kalacak onun spor yönetiminin iki yıl.
Bir Arjantin kaynağı olsaydı Öte yandan, Fransız Sochoux, Marvin Martin gibi gündemde yaratıcı yollar vardır.
Tino Costa, ayrıca dışarı sözleşme 2014 yılında, ben bir kez daha çaldı Montpellier kulübü altı milyon euro karşılığında 2010 yılı yaz aylarında Valencia katıldı. Ancak, Fransa da onun için bir teklif hazırlıyor, Lille, Ülkeye daha fazla ilgileniyor. Dün bildirdiği gibi, Radyo 9, Türkiye Tino mevcut tedarik altı milyon olduğunu.

No comments: