RESULTS AND CLASSIFICATION

TRANSLATE FOR YOU LENGUAJE

Búsqueda personalizada

Monday, May 28, 2012

Valencia CF Topal beklenen hareketler

Hafta sonu boyunca Türk basınının Tino Costa olasılığı üzerinde kuvvetle ısrar etti ve, her şeyden önce, Mehmet Topal imminently Fenerbahçe güçlendirmek için Valencia bırakın. Günlük oyuncu zaten İstanbul kulübü ile anlaşmaya vardı ve yaklaşık 14 milyon avroluk yakın transferleri çıkarmak olurdu 'Vatan' ya da 'Sabah' yayınladı dün gibi. Mestalla kurumdan teklifler varlığı bile "bugün", böyle bir ölçüde reddediyorum. Ancak, kendilerini iki orta saha Osmanlıların ilgi farkında olan kulüp ofisleri çıkışında geçen Çarşamba yöneticisi, Braulio Vazquez tarafından tanındı.
Bir kez sağ yan Joao Pereira öncelikli imzalanması kapalı, Valencia şimdi olaylar için beklediğini her iki oyuncunun çıkış çökelti olabilir. Şimdilik, Costa ve Topal hem de gelecek sezon için gelecek planları içinde oda var. Tarafından sunulan miktarlarda ya Valencia ve oyuncular hem de ikna Ancak, satış gerçekleşecek.
Hafta boyunca başından son hücumu Fenerbahçe başlatması bekleniyor.
Türkiye'de spor gazeteleri bu oyuncu dün yayımlanan ve İstanbul kulübü, eski Galatasaray klasik rakip tarafından sunulan katılacaktır. Hatta 'Sabah' Türk topraklarında dönmek arzusu tanımak onun birkaç ifadeleri tarafından verilmektedir. "Ben Türkiye'nin ve Fenerbahçe önerisi çok çekici hayatıma devam etmek istiyorum, ülkem özlüyorum."
Mehmet Bulgaristan yarın karşı karşıya Türk, Avusturya'da bu gün yoğunlaşmıştır.
Ayrıca, apart, Fenerbahçe, Lille Tino Costa talipleri arasında zemin kazanıyor. Montpellier ve Lille: İki Fransız kulüpleri ajan, Ruben Munoz, ülkelerine iade niyeti iletilir edilmiştir. Ancak, Valencia komşu ülkeden daha güçlü faiz yüksek bir ekonomik potansiyeli Montpellier ile LOSC Lille kulübü geldiğini biliyoruz.
Oyuncu, bu arada, Fransa dönüş seçeneği karşıladı.

Olgun, Rodger linse görüştüHedwiges Maduro kesin olarak geleceği aydınlatmak için bu gün Haziran başlamadan önce bir süre verilmiştir. Hollandaca olarak ortaya SUPER, iki yıl için yaptığı sözleşme yenilemek için zemine bir teklifi vardır. Ancak, VCF bu dekante olması için Spartak Moskova bir yıl ve daha yüksek bir maaş vermektedir çünkü '3 'zor olacağını farkında. Maduro menajeri Rodger linse ile dün öğleden sonra toplantı yapıldı, o daha fazla zaman kaçırmak istemiyor. Hollanda'nın en büyük olasılıkla Emery takımın teklifi seçerek sona bildirdi.

No comments: